مقالات

مصرف آب غنی هیدروژن دار به مدت 8 هفته منجر به افزایش 39% (p<0.05) آنزیم سوپر اکسید دیسموتاز درآنزیم آنتی اکسیدان  و کاهش 43% (p< 0.05) اسید تیوباربیتوریک در ادرار می شود.

ادامه مطلب: SCIENTIFIC (علمی)

آب کانگنبعد از اتصال دستگاه های شرکت انجیک به آبهای لوله کشی تولید می شود.

ادامه مطلب: FRESH WATER (آب تازه)

بدن شما هر عملی انجام می‌دهد تا بتواند سموم را به سریع‌ترین روش ممکن از طریق راههای موجود  ( شش ها، پوست و روده‌ها ) دفع کند تا یکپارچگی مجموعه‌ی خود را حفظ کند یعنی از طریق استفراغ ، اسهال، تعریق شدید، بالا بردن سوخت و ساز و متابولیسم بدن و ... این کار را انجام می‌دهد,

ادامه مطلب: ناراحتی بعضی افراد بعد از خوردن آب قلیایی

 به فرآیندی گفته می‌شود که در آن با استفاده از کاتالیزورهایی از جنس پلاتین (طلای سفید),  pH آب تغییر کرده و به سمت محیط قلیائی یا اسیدی گرایش پیدا می‌کند, در این فرآیند نسبت یون هیدروکسید به هیدروژن تغییر پیدا می‌کند که نهایتاً آب قلیایی می‌شود و یا هر وقت میزان یون هیدروژن بیشتر از هیدروکسید شود آب اسیدی می‌شود که به این فرآیند یونیزاسیون می‌گویندو فقط به واسطه عملکرد پلیت هایی با جنس پلاتین و تیتانیوم امکان پذیر است به این علت که این عناصر قویترین کاتالیزورهای در دسترس بشر هستند. در فرآیند یونیزاسیون آب دو نیم واکنش در قطب‌های کاتد و آند به صورت  زیر انجام می‌گیرد :

ادامه مطلب: یونیزاسیون چیست ؟

واژه Kangen به زبان ژاپنی به معنی "بازگشت به اصل" است. هنگامی که آب معمولی شهر، تصفیه شده و سپس با فرآیند یونیزاسیون سازه‌های مولکولی آن ساختاری دوباره می‌یابند، آب Kangen در خانه شما تولید می‌شود. در خلال فرآیند یونیزاسیون، چند چیز مهم دیگر نیز اتفاق می‌افتد تا سازه‌های مولکولی آب تغییر کرده و آنرا برای بدن مفیدتر سازند. 

ادامه مطلب: دانستنی‌های اولیه آب کانگن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به irankangenwater.com می‌باشد.

telegram app icon 2icon email icon clip art at clker com vector qafaq e mail icon trace 0
www.kangenwater.vip

Go to top