• آیا ماهیت آب هنگام گرمایش یا سرمایش تغییر می کند؟

  زمانی که آب، گرم یا سرد می شود ماهیت آن تغییر نمی کند. زمانی که آب گرم می شود ORP و PH تغییر می کنند اما هنگامی که آب سرد می شود ORP تغییر می کند ولی PH به مدت یک هفته بستگی به کیفیت آب، ثابت می ماند.

 • چرا آب کانگن گاهی اوقات بو میدهد؟

  آب ناخالص املاح معدنی دارد.LeveLukبرای بررسی میزان استاندارد املاح معدنی طراحی شده است. هنگامی که میزان املاح معدنی و دی اکسید کربن آزاد بیشتر از حد معمول باشند ، املاح معدنی با مواد آنتی باکتریال شلنگ آب واکنش نشان می دهد که باعث ایجاد بوی آب می شود.

  املاح معدنی

  کلسیم ، منیزیم، سدیم ، پتاسیم و سایر مواد مغذی هستند که در غذا و آب یافت می شوند. لازم به ذکر است مواد معدنی موجود در آب برای سلامت بدن بسیار مفید و ضروری می باشند.

  دی اکسید کربن آزاد

  دی اکسید کربن در آب یافت می شود. برخی از مردم ترجیح می دهند که آب دی اکسید کربن دار بنوشند که PH کمتری دارد و گفته می شود که برای سلامت بدن نیز بهتر است.

  ژاپنی ها برای مزه بهتر آب، از آبی که میزان دی اکسید کربن آن متناسب است استفاده می کنند.

  آنتی باکتریال

  لوازمی هستند که اغلب برای مصارف انسان کاربرد دارند .این ابزارها که آب از آنها عبور میکند آنتی باکتریال هستند .

 • دارو را با آب کانگن میتوان مصرف کرد؟

  آب کانگن برای نوشیدن و پخت پز روزانه استفاده شود.

  وزارت بهداشت، کار و رفاه ژاپن دستورالعمل های زیر را ارایه نموده است:

  1) دارو را با دستگاه تولید آب مصرف نکنید.

  2) اگر مبتلا به anaciditas هستید از دستگاه تولید آب استفاده نکنید.

  Anaciditas

  یک نوع بیماری مربوط به معده است و به علت کمبود اسید هیدروکلریک در شیره معده بوجود می آید. هضم غذا برای این افراد مشکل است.

 • چه تفاوتهایی در کیفیت آب خالص میباشد؟

  آب های خالص اولیه کیفیت های متفاوتی در ایجاد آب کانگن و آب اسیدی دارند. آب خالصی خوب است که دی اکسید کربن در آن به مقدار کافی و املاح معدنی به مقدار کم یافت شود. اگر مقدار املاح معدنی بیشتر از حد مجاز باشد ph آب کانگن بالا میرود و در مزه آن نیز تاثیر می گذارد. از آنجا که فشار شیر آب بر روی تولید آب تاثیر می گذارد، برای ایجاد آب کانگن مناسب، فشار شیر آب و میزان دقیق ph باید به طور منظم چک شوند.

 • مصرف آب کانگن چه مزیت هایی دارد؟

  این آب شامل املاح معدنی و هیدراتاسیون مطلوب میباشد.

 • آب اسیدی بیوتی (مربوط به زیبایی) و آب اسیدی قوی چیست؟

  PHPH آب اسیدی بیوتی در حدود 6/5-5/5 و PH آب اسیدی قوی کمتر از 7/2 می باشد. وزارت بهداشت ،کار و رفاه ژاپن آب اسیدی را به عنوان ASTRINGENT تصدیق کرده است.

  آب اسیدی قوی دارای ویژگی های بسیار عالی تمیز کنندگی است. این آب می تواند برای تمیز کردن سطوح وسایل خانه ، از بین بردن آفت کش ها، کثیفی و سایر ناخالصی ها از مواد غذایی مورد استفاده قرار گیرد.

  1Astringent به آب اسیدی مربوط به زیبایی اشاره دارد.آب اسیدی Astringent ، یک تمییز کننده قوی برای پوست می باشد.

 • برای مراقبت های زیبایی چگونه از آب کانگن استفاده کنیم؟

  از آنجا که هوا در زمستان بسیار سرد و خشک است، مراقبت از پوست در این زمان بسیار مهم است.اگر از پوست خود به درستی مراقبت نکنید از پوست خشک و خشن رنج میبرید. مایعات نقش مهمی در حفظ دمای بدن و سلامت پوست ایفا میکند.نوشیدنآب قلیایی کانکن به حفظ لطافت پوست و درخشانی آن کمک میکند.برای حفظPH بدن بین 6-5 ،ما به شما پیشنهاد میکنیم که در طول روز ، آب اسیدی را به صورت اسپری مرتب به پوست خود بزنید. در طول زمستان، حمام کردن در آب اسیدی می تواند به حفظ رطوبت پوست شما کمک کند.ما همچنین به شما توصیه میکنیم که غذاها و میوه های که شامل سطح بالای ویتامین A,E,C هستند را مصرف کنید.با رسیدگی و درمان پوست با آب اسیدی از زندگی لذت میبرید و همچنین از پوستی زیبا و جوان بهره مند میشوید.

 • روش صحیح استفاده از آب های اسیدی قوی و آب کانکن قوی چیست؟مدت نگهداری این آبها چه مدت است؟

  از میان پنج نوع آب تولید شده توسط دستگاه های انجیک، تنها دو نوع آن قابل نوشیدن هستند.(آب خالص/آب کانگن). لطفا این دو نوع آب را در داخل یخچال بیشتز از 4 یا 5 روز نگهداری نکنید و سعی کنید روزانه آب داخل بطری را عوض کنید. آبهایی که نوشیدنی نیستند و برای مصارف داخلی استفاده می شوند(آب بیوتی،آب اسیدی قوی،آب کانگن قوی) نیاز به مراقبت کمتری دارند، اما با این حال توصیه می کنیم که هفته ای یک بار آن ها را هم عوض کنید. لطفا این آب ها را در ظرف هایی بریزید که در معرض نور و هوا نباشند و در جای خنک و تاریک (بهترین مکان یخچال است) نگهداری نمایید.

  ظرفهای ضد نور

  ظرفهایی هستند که اجازه عبور نور به داخل ظرف را نمیدهند.

 • روش/مقدار صحیح استفاده از آب کانگن چست؟

  قانونی راجع به چطور نوشیدن یا مقدار مصرف آن وجود ندارد.

 • چگونه نوشیدن آب کانگن را شروع کنیم؟

  رایج است که نوشیدن این آب را با PH کم (PH8-PH9) شروع کنیم و سپس به تدریج مقدار مصرف را افزایش دهیم. بعد از مصرف مداوم به مدت 2 هفته، به تدریج سطح PH(PH9.0-PH9.05) و مقدار مصرف را بر اساس نیاز و شرایط فیزیکی بدن افزایش دهید. آب کانگن در حد امکان باید تازه باشد.

  نوشیدن آب بین کودکان و سالمندان را با کمترین PH آغاز کنید و به تدریج آن را افزایش دهید تا بدن با سطح PH کنونی تنظیم شود.

  در مورد نوزادانی(حدودا یک ساله) که تنها از شیر مادر یا شیر خشک استفاده می کنند و حرکت روده ای آنها با بزرگسالان متفاوت است، مصرف آب کانگن توصیه نمی شود تا زمانی که نوزاد شروع به مصرف غذا کند. لذا برای درست کردن شیر خشک نوزاد نباید از آب کانگن استفاده کرد.

  Ph

  یک کمیت لگاریتمی است که میزان اسیدی یا بازی بودن مواد را مشخص می‌کند. بیشتر آبزیان در پی‌اچ بین ۵ تا ۹ زنده می‌مانند.

 • چرا دستگاه چکه میکند؟

  این احتمال وجود دارد که حلقه در حین حمل و نقل از کاتریج جدا بشود، یا اینکه هنگام تعویض کارتریج فراموش کنید که حلقه RING-O را دربیاورید. اگر این احتمالات را رعایت کنید بعید است که نقص فنی چکه کردن رخ دهد

  O -RING

  یک واشر کوچک لاستیکی چرخشی است که هنگام اتصال لوله های مختلف به دستگاه ،مانع از چکه کردن میشود.

 • چگونه از دکمه ریست استفاده کنیم؟

  یک سوئیچ مربعی (دکمه)زیر یک پوشش سیاه در قسمت جلو سمت چپ دستگاه وجود دارد. هنگامی که می خواهید دستگاه را برای اولین بار راه اندازی کنید یا اینکه فیلتر را تعویض نمایید، مطمین شوید این دکمه را فشار دهید (صدای بیپ می دهد). این کار باعث می شود اطلاعات ذخیره شده در دستگاه بر روی مانیتور، صحیح نمایش داده شود لذا دکمه ریست برای نمایش اطلاعات بر روی صفحه مانیتور باید فشار داده شود. این دکمه زنگ هشدار کم یا زیاد بودن فشار آب در دستگاه و ورود آب گرم را تنظیم کرده تا شما بتوانید بر جریان آب نظارت داشته باشید .با استفاده صحیح از کلید ریست دستگاه، شما حتما از آب سالم و مطمین بهره خواهید برد.

 • سلولهای الکترولیز چه مدت مفید و تاثیر گذار هستند؟

  صفحه فلزی الکترودی در سلول الکترولیز دستگاه، نسبت به محصولات شرکتهای دیگر ضخیمتر و بزرگتر می باشد. این دستگاه به منظور افزایش ظرفیت الکترولیز و مقاومت و تضمین تولید حداکثر حجم آب طراحی شده است. صفحات الکترود از کیفیت بسیار بالای تیتانیوم و روکش پلاتینیوم ساخته شده است. ،صفحه فلزی الکترود نیز کاملا ضد زنگ می باشد.(نیازی به تاکید نیست که همه مواد از بهترین ها انتخاب شده است).سلول الکترولیز به دستگاه تولید آب بستگی دارد. ما محصولات خود را با اعتماد به نفس بالا به شما پیشنهاد می کنیم چرا که ما فقط از بهترین محصولات استفاده می نماییم. سلول الکترولیز کنترل و امنیت بالایORP را تامین می کند و آب سالم، خوشمزه و مطمین را تولید می نماید. مکانیسم تمیزی اتوماتیک تضمین می کند سلول های الکترولیز همیشه تمیز هستند و حداقل 15 سال دوام دارند.

 • هنگامی که تجمع خوشه های در آب رویت شد، چه باید انجام داد؟

  مقدار کمی از مواد معدنی در آب ناخالص (شیر آب / فاضلاب) پیدا شده است. در طول الکترولیز، مواد معدنی در سمت منفی مدار الکترولیز جمع می شوند و باعث پیوستن خوشه ها به صفحه الکترود می گردند. دستگاه می تواند خوشه ها رو با معکوس کردن ولتاژ حذف کند. اما گاهی این خوشه ها به طور طبیعی نزول پیدا می کنند. هنگامی که شما آب را در یک ظرف ضد زنگ یا لیوان می ریزید، خوشه ها به پایین و دو طرف می چسبند. حذف این خوشه ها با خراش دادن اشیاء فلزی و غیره دشوار است. در عوض سرکه را به مدت 15 - 12 ساعت در ظرف بریزید و رها کنید. به جای سرکه می توانید اسید سیتریک را جایگزین کنید. این خوشه ها حتی اگر مصرف شوند مضر نیستند. پس نگران نشوید. علاوه بر این اگر دستگاه را بر روی آب بیوتی یا همان زیبایی تنظیم کرده اید اجازه دهید که آب به مدت دو تا سه دقیقه جریان داشته باشد، شما می توانید مقدار املاح معدنی را به طور قابل توجهی کاهش دهید. لطفا ظرف آب کانگن را حداقل سه ماه یکبار با روشهای ذکر شده در قسمت های بالا تمیز کنید.

 • نحوه تمیزکردن دستگاه چگونه است؟

  دستگاه های انجیک یک سیستم تمیز کنندگی اتوماتیک دارند. مقدار املاح معدنی در آب مانند کلسیم و منیزیم تا حد زیادی می تواند متغیر باشد و خوشه های املاح معدنی به ناچار به صفحه اکترود می چسبند. البته با معکوس کردن جریان الکتریکی آنها جدا خواهند شد(تعویض قطب +و-). خوشه های املاح معدنی متصل به صفحه الکترود باعث کاهش ظرفیت الکترولیز دستگاه می شوند، در نتیجه در تولید اولیه آب کانگن نقص ایجاد می کنند. میزان مواد معدنی متصل به سلول الکترولیز، با توجه به مقدار املاح معدنی در آب متفاوت است.

  تمیز کنندگی اتوماتیک زمانی که الکترولیز مستمر به 15 دقیقه می رسد برای 20 ثانیه فعال می شود. دستگاه در مناطقی که آب دارای محتوای بالای املاح معدنی است تنظیمات را به آب زیبایی تغییر می دهد و آب شیر به آرامی جریان پیدا می کند. این فرایند باعث می شود جریان الکتریکی معکوس شود و بعد دو یا سه دقیقه کریستال ها از سلول الکترولیزی حذف شوند. راه دیگر برای تمیز کردن سلول الکترولیز تغییر تنظیم دستگاه به آب بیوتی یا زیبایی یکبار در روز به مدت 30 ثانیه است که برای به حداکثر رساندن طول عمر سلول الکترولیز و تمیزی دستگاه لازم و ضروری است.

  املاح معدنی:

  کلسیم،منیزیوم،سدسم،پتاسیم و و دیگر مواد مغذی موجود در غذا و آب است. گفته میشود مواد معدنی موجود در آب به مقدار بهینه برای سلامت خوب است.

 • اگر بعد از یک سال کارتریج را عوض نکنیم چه میشود؟

  وقتی حجم آب تولید شده به 6000 لیتر می رسد صفحه نمایش به شما هشدار می دهد.

 • سیستم تخلیه اتوماتیک چگونه کار میکند؟

  دستگاه های انجیک به یک سیستم تخلیه آب اتوماتیک مجهز شده اندکه مانع از آلودگی و تکثیر میکروب ها در آب باقی مانده می شود. هنگامی که آب متوقف می شود سیستم تخلیه آب اتوماتیک فعال می گردد و این تخلیه حدود 30 ثانیه به طول می انجامد. لطفا توجه داشته باشید که سیستم تخلیه آب اتوماتیک هنگامی که سطح آب پایین می آید و لوله به هر دلیلی از پایه دستگاه بالاتر قرار می گیرد (تجمع آب اسیدی در مخزن)، ممکن است منجر به نقصان در تخلیه آب باقی مانده شود. عدم تخلیه آب باقی مانده منجر به بد بویی و بی مزگی آب می گردد. لذا قبل از بستن شیر آب مطمین شوید که شلنگ لوله پایین تر از دستگاه قرار گرفته است.

 • هنگامی که از لوله انعطاف پذیر آب جاری و روان نمی آید ،چه کنیم؟

  هنگامی که املاح معدنی در آب خیلی زیاد است (اغلب در چاه آب دیده می شود)؛ مقدار زیادی کریستال در سلول الکترولیز تشکیل می شود. اگر این فرایند پیشرفت کند تکه های کریستال قبل از مانع شدن لوله انعطاف پذیر از خروج آب، در شبکه گیر می کنند. به منظور حذف این روند لوله را با یک تکه سیم ببندید و به لوله هوا وارد کنید. لطفا قبل از تمیز کردن به این روش ،لوله انعطاف پذیر را از دستگاه جدا نمایید.

 • تغیرات آب کانگن که منجر به تغییر حالت تولید آب می شود را توضیح دهید؟

  دستگاه، آب کانگن (قلیایی) را در قطب منفی و آب اسیدی را در قطب مثبت تولید می کند. دستگاه ها طوری طراحی شده اند که لوله انعطاف پذیر از بالا به سلول الکترولیز منفی متصل است در حالی که شلنگ تخلیه به سلول الکترولیز مثبت متصل می باشد. به همین دلیل آب کانگن و آب کانگن قوی از لوله انعطاف پذیر جاری می شوند ، آب بیوتی و آب اسیدی قوی از شلنگ تخلیه جاری می شوند. از چهار حالت تولید، هنگامی که دستگاه بر روی بیوتی (زیبایی) تنظیم شده است، جریان الکتریکی معکوس می شود و از ان به عنوان تمیز کنندگی استفاده می گردد. بنابراین آب بیوتی که اسیدی ضعیف است از لوله انعطاف پذیر و آب کانگن از شلنگ تخلیه جاری می شوند. این تنها زمانی است که آب برعکس تخلیه می شود. از آنجا که حالت اسیدی ضعیف یا همان بیوتی دو قطب را معکوس می کند در نتیجه منجر به جدا شدن کریستال های چسبیده به قطب منفی می شود و به عنوان تمیز کنندگی دستی استفاده می گردد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به irankangenwater.com می‌باشد.

telegram app icon 2icon email icon clip art at clker com vector qafaq e mail icon trace 0
www.kangenwater.vip

Go to top